Kategoriler
İstanbul

Ucuz Ses Sistemleri Kiralama İstanbul

Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz İş Başında Duruyoruz.2 Adet 15 İnç 1000 Watt Hoparlör 1 Adet 6 Kanal Power Mikser Gerekli Kablo Ve Diğer Aksesuarları Kiralama Bedeli 750 Tl. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz İş Başında Duruyoruz.4 Adet 15 İnç 1000 Watt Hoparlör 1 Adet 6 Kanal Power Mikser Gerekli Kablo Ve Diğer Aksesuarları Kiralama Bedeli 950 Tl. Adresinize […]

  1. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz İş Başında Duruyoruz.2 Adet 15 İnç 1000 Watt Hoparlör 1 Adet 6 Kanal Power Mikser Gerekli Kablo Ve Diğer Aksesuarları Kiralama Bedeli 750 Tl.
  2. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz İş Başında Duruyoruz.4 Adet 15 İnç 1000 Watt Hoparlör 1 Adet 6 Kanal Power Mikser Gerekli Kablo Ve Diğer Aksesuarları Kiralama Bedeli 950 Tl.
  3. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz İş Başında Duruyoruz.8 Adet 15 İnç 1000 Watt Hoparlör 1 Adet 6 Kanal Power Mikser Gerekli Kablo Ve Diğer Aksesuarları Kiralama Bedeli 1250 Tl.
  • Subbass, Mikrofonlar, Kablolama İşlemeleri Tonmaister Yada Dj Hizmeti Fiyatlara Dahildir.
  • Adres Ve İletişim İçin Tıklayın.
  • Yaptığımız İşleri Referansları Görmek İçin Tıklayın.

Profesyonel Ses Sistemi & Hoparlör Kiralama Hizmetlerimiz 2020 Yılında Devam Etmektedir.İstanbul’da tüm ilçe ve mahallelere getirip ses sistemi kuruyoruz.

Ucuz fiyatlara ses sistemleri kiralamak isterseniz bizi istediğiniz zaman istediğiniz adresten arayabilir ve kiralama için sipariş verebilirsiniz.Belirtmiş olduğunuz adrese ses sistemi getirilip kurulumu yapılmaktadır.

İstanbul içinden yapacağınız her türlü etkinlik için bizlerden ses sistemleri kiralayabilirsiniz lütfen bu konu hakkında bizlerle temas kurunuz.Ucuz fiyata ses sistemlerimiz ses kalitesi olarak çok yüksektir temiz kaliteli ses vermektedir.

Canlı müzik gibi etkinliklerinizde ses sistemini yönetecek dj ihtiyacınızı firmamız karşılamakta olup bu durum için bizden yardım isteyebilir uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.İstanbul’da ucuz fiyatlara ses sistemleri kiralamak için lütfen bizi arayınız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments