Kategoriler
Müzik Sistemleri

Ucuz Ses Sistemi Kiralama

Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz. 2 Adet 15 İnç 1000 Watt Hoparlör 1 Adet 6 Kanal Power Mikser Gerekli Kablo Ve Diğer Aksesuarları Kiralama Bedeli 550 Tl. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz. 4 Adet 15 İnç 1000 Watt Hoparlör 1 Adet 6 Kanal Power Mikser […]

  1. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz. 2 Adet 15 İnç 1000 Watt Hoparlör 1 Adet 6 Kanal Power Mikser Gerekli Kablo Ve Diğer Aksesuarları Kiralama Bedeli 550 Tl.
  2. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz. 4 Adet 15 İnç 1000 Watt Hoparlör 1 Adet 6 Kanal Power Mikser Gerekli Kablo Ve Diğer Aksesuarları Kiralama Bedeli 750 Tl.
  3. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz. 8 Adet 15 İnç 1000 Watt Hoparlör 1 Adet 6 Kanal Power Mikser Gerekli Kablo Ve Diğer Aksesuarları Kiralama Bedeli 1100 Tl.
  • Laptop,Cep Telefonu,Mikrofon Gitar Benzeri Ürünleri Sisteme Kolaylıkla Bağlanabilir.
  • Adres Ve İletişim İçin Tıklayın.
  • Yaptığımız İşleri Referansları Görmek İçin Tıklayın.

Profesyonel Ses Sistemi & Hoparlör Kiralama Hizmetlerimiz 2020 Yılında Devam Etmektedir.İstanbul’da tüm ilçe ve mahallelere getirip ses sistemi kuruyoruz.

Organizasyon için yada farklı amaçlar için ucuz ses sistemi kiralamak isterseniz bizi hemen şimdi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.İstediğiniz özelliklerde sistemler adresinize kadar getirilir ve kurulumu gerçekleştirilir.

Her bütçeye uygun amaçlı sistemlerimiz mevcut olup sizin taleplerinize göre müzik sistemi ayarlıyoruz.Asker eğlencesi yada kına geceleri için firmamız adrese teslim ses sistemleri kiralaması yapmaktadır.

Firmamıza ulaştıktan sonra sizlere detaylı bilgi veriyoruz ve istediğinize göre sistem hazırlayıp bulunduğunuz bölgeye getiriyoruz.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayın Lütfen >>

Bir cevap yazın