Kategoriler
Müzik Sistemleri

Ucuz Ses Sistemi Kiralama

Ses Sistemi Kiralama Fiyatları 2022

Ocak-Şubat-Mart Aylarına % 25 İndirim

  1. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz. 2 Adet 12 İnç 400 Watt Hoparlör 1 Adet 6 Kanal Power Mikser Gerekli Kablo Ve Diğer Aksesuarları Kiralama Bedeli 1750 TL.
  2. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz. 2 Adet 15 İnç 1000 Watt Hoparlör 1 Adet 6 Kanal Power Mikser Gerekli Kablo Ve Diğer Aksesuarları Kiralama Bedeli 2250 TL.
  3. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz. 4 Adet 15 İnç 1000 Watt Hoparlör 1 Adet 6 Kanal Power Mikser Gerekli Kablo Ve Diğer Aksesuarları Kiralama Bedeli 3250 TL.
  • Laptop, Cep Telefonu, Mikrofon Gitar Benzeri Ürünleri Sisteme Kolaylıkla Bağlanabilir.
  • Adres Ve İletişim İçin Tıklayın.
  • Yaptığımız İşleri Referansları Görmek İçin Tıklayın.
2 hoparlör ucuz ses sistemi
2 Hoparlör 1 Mixer Ses Sistemi

Profesyonel Ses Sistemi & Hoparlör Kiralama Hizmetlerimiz 2022 Yılında Devam Etmektedir. İstanbul’da tüm ilçe ve mahallelere getirip ses sistemi kuruyoruz.

Organizasyon için yada farklı amaçlar için ucuz ses sistemi kiralamak isterseniz bizi hemen şimdi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.İstediğiniz özelliklerde sistemler adresinize kadar getirilir ve kurulumu gerçekleştirilir.

Her bütçeye uygun amaçlı sistemlerimiz mevcut olup sizin taleplerinize göre müzik sistemi ayarlıyoruz. Asker eğlencesi yada kına geceleri için firmamız adrese teslim ses sistemleri kiralaması yapmaktadır.

Firmamıza ulaştıktan sonra sizlere detaylı bilgi veriyoruz ve istediğinize göre sistem hazırlayıp bulunduğunuz bölgeye getiriyoruz.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayın Lütfen >>

5/5 - (1 vote)

Yazar Sahnekur

Sahnekur Organizasyon İstanbul'da Malzeme Kiralama Ve Kurulum Hizmeti Vermektedir. İstediğiniz Zaman istediğiniz Adrese Malzemeleri Getirip Kurulum Yapmaktayız. Bize Güvenebilirsiniz 2010 Yılından Günümüze Kadar Yüzlerce Kuruluş Ve Kişilerle Çalışarak Tecrübe Edindik.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x