Kategoriler
Müzik Sistemleri

Ses Sistemi Ve Projeksiyon Kiralama

Ses Sistemi Ve Projeksiyon Kiralama Servisi

İstanbul’da ses sistemi ve projeksiyon kiralama hizmetimizden faydalanmak isterseniz hemen şimdi bizimle temas kurabilirsiniz. İstediğiniz boyutlarda projeksiyon perdelerimiz mevcut olup taleplerinize göre kurulum hizmeti de vermekteyiz.

4x3 ayaklı perde
4×3 Ayaklı Projeksiyon Perdesi

Profesyonel Ses Sistemi & Hoparlör Kiralama Ve Projeksiyon Sistemleri Hizmetlerimiz 2022 Yılında Devam Etmektedir.İstanbul’da tüm ilçe ve mahallelere getirip ses sistemi ve Projeksiyon kuruyoruz.

İstanbul ve yakın çevresinde uygun fiyatlara ses sistemi ve projeksiyon cihazı kiralamak isterseniz bizimle istediğiniz zaman istediğiniz adresten temas kurabilirsiniz.Güncel teknolojik ekipmanlar ve konusunda uzman teknik personelimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon & Ses Sistemi Kurulumu Hizmeti

Etkinlikler için gerekli olan teknolojik malzemelerin başını çeken ekipmanlardan bazıları projeksiyon cihazı ve çeşitli boyutlardaki projeksiyon perdeleridir.Slayt gösterimi büyük boyutlarda ayaklı ekranların kurulumu firmamız tarafından yapılmaktadır.

Sunum İçin Ses Sistemi Ve Projeksiyon Cihazı Ve Projeksiyon Perdesi

Teknik detaylar ve malzemelerin özellikleri hakkında aklınıza takılan sorular varsa bizimle hemen şimdi temas kurabilirsiniz.Açık alan ve kapalı alan olmak üzere farklı formatlarda ekipmanlarımız mevcuttur.

5/5 - (1 vote)

Yazar Sahnekur

Sahnekur Organizasyon İstanbul'da Malzeme Kiralama Ve Kurulum Hizmeti Vermektedir. İstediğiniz Zaman istediğiniz Adrese Malzemeleri Getirip Kurulum Yapmaktayız. Bize Güvenebilirsiniz 2010 Yılından Günümüze Kadar Yüzlerce Kuruluş Ve Kişilerle Çalışarak Tecrübe Edindik.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x