Kategoriler
Müzik Sistemleri

Ses Sistemi Ve Projeksiyon Kiralama

Profesyonel Ses Sistemi & Hoparlör Kiralama Hizmetlerimiz 2020 Yılında Devam Etmektedir.İstanbul’da tüm ilçe ve mahallelere getirip ses sistemi kuruyoruz. İstanbul ve yakın çevresinde uygun fiyatlara ses sistemi ve projeksiyon cihazı kiralamak isterseniz bizimle istediğiniz zaman istediğiniz adresten temas kurabilirsiniz.Güncel teknolojik ekipmanlar ve konusunda uzman teknik personelimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Etkinlikler için gerekli olan teknolojik malzemelerin […]

Profesyonel Ses Sistemi & Hoparlör Kiralama Hizmetlerimiz 2020 Yılında Devam Etmektedir.İstanbul’da tüm ilçe ve mahallelere getirip ses sistemi kuruyoruz.

İstanbul ve yakın çevresinde uygun fiyatlara ses sistemi ve projeksiyon cihazı kiralamak isterseniz bizimle istediğiniz zaman istediğiniz adresten temas kurabilirsiniz.Güncel teknolojik ekipmanlar ve konusunda uzman teknik personelimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Etkinlikler için gerekli olan teknolojik malzemelerin başını çeken ekipmanlardan bazıları projeksiyon cihazı ve çeşitli boyutlardaki projeksiyon perdeleridir.Slayt gösterimi büyük boyutlarda ayaklı ekranların kurulumu firmamız tarafından yapılmaktadır.

Teknik detaylar ve malzemelerin özellikleri hakkında aklınıza takılan sorular varsa bizimle hemen şimdi temas kurabilirsiniz.Açık alan ve kapalı alan olmak üzere farklı formatlarda ekipmanlarımız mevcuttur.

Bir cevap yazın