Kategoriler
İstanbul

Kiralık Vr Gözlük

Kiralık Vr Gözlük İstanbul

Kiralık VR gözlük hizmetimiz sadece etkinlik ve organizasyonlar içindir. Bireysel olarak evinize kiralama seçeneğimiz yoktur. Başında duran ve insanların kullanması için görevli ile hizmet veriyoruz.

Fuar yada doğum günleri için misafirlerinizin eğlenmesi yada farklı bir deneyim yaşaması için kiralama yapabilirsiniz. Firmamız teknik personeli gelip kurulumunu yapacaktır ve iş bitine kadar başında duracaktır.

Bir Kaç Arkadaş İle Evde Kullanmak İçin Kiralayabilir Miyiz

Hayır sadece organizasyonlar için kiralama yapıyoruz.

Adresinize Gelip Alabilir Miyiz ?

Hayır alamazsınız çünkü sadece kendi personelimiz başında durabileceği şekilde kiraya veriyoruz.

Kiralık Sanal Gerçeklik Gözlüğü İstanbul

Sanal gözlük kiralama hizmetimizden faydalanmak için bizimle temas kurabilirsiniz. Etkinliklerde personel ile kiralık sanal gerçeklik gözlüğü hizmeti veriyoruz.

VR cihazlarımız organizasyonunuzda güvenilir bir şekilde çalışacaklarından emin olabilirsiniz. Çünkü düzenli olarak kontrol edilmekte ve bakımları yapılmaktadır. Cihazların ve sistemin nasıl çalıştığı hakkında bilgi almak ve bizimle çalışmak için iletişime geçin.

kiralık vr gözlük - sanal gerçeklik
Kiralık VR Gözlük İstanbul
5/5 - (1 vote)

Yazar Sahnekur

Sahnekur Organizasyon İstanbul'da Malzeme Kiralama Ve Kurulum Hizmeti Vermektedir. İstediğiniz Zaman istediğiniz Adrese Malzemeleri Getirip Kurulum Yapmaktayız. Bize Güvenebilirsiniz 2010 Yılından Günümüze Kadar Yüzlerce Kuruluş Ve Kişilerle Çalışarak Tecrübe Edindik.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x