Kategoriler
Müzik Sistemleri

Kiralık Tumba & Conga

Tumba & Conga Standı Ve Soft Caseleri İle Birlikte

Profesyonel Ses Sistemi & Hoparlör Kiralama Hizmetlerimiz 2022 Yılında Devam Etmektedir. İstanbul’da tüm ilçe ve mahallelere getirip ses sistemi kuruyoruz.

İstanbul içerisinde uygun fiyatlara kaliteli ses sistemleri kiralamak isterseniz bizimle dilediğiniz zaman dilediğiniz adresten temas kurabilirsiniz.Ucuz fiyat imkanıyla siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan gurur duymaktayız.

Teknik Özellikler

  • Hafif ve dayanıklı dikişsiz sentetik kabuk
  • Davul çemberleri, kolaylaştırıcılar, öğretmenler ve her seviyedeki oyuncu için ideal
  • Mükemmel bas ve tiz tonları
  • Örgülü göbeklere sahip düşük streç Alp ipi, keskin, delici kenar tonlarıyla zengin bir bas tonu (özellikle 10” ve 12” boyutlarında) üretir ve dengeli akort sağlar
  • Otantik görünüm ve ses için elle seçilmiş keçi derisi
  • Koruyucu kauçuk/kaymaz alt

Dernekte kına gecesi organizasyonu yapacaksanız bizi arayınız.Kına gecesi başlamadan önce adrese gelip sistemi kuruyoruz ve iş bittikten sonra tekrardan adresten geri teslim alıyoruz.

Kınanın yapılacağı dernek yada lokale gelip sistem kurulur ve size sadece müzikleri çalmak kalır.Eğer müzikleri çalacak personel isterseniz bununda teminini yapıyoruz.

5/5 - (1 vote)

Yazar Sahnekur

Sahnekur Organizasyon İstanbul'da Malzeme Kiralama Ve Kurulum Hizmeti Vermektedir. İstediğiniz Zaman istediğiniz Adrese Malzemeleri Getirip Kurulum Yapmaktayız. Bize Güvenebilirsiniz 2010 Yılından Günümüze Kadar Yüzlerce Kuruluş Ve Kişilerle Çalışarak Tecrübe Edindik.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x