Kategoriler
Blog

Kiralık Bateri Setleri

Kiralık Bateri Fiyatları

Profesyonel Ses Sistemi & Hoparlör Kiralama Hizmetlerimiz 2022 Yılında Devam Etmektedir.İstanbul’da tüm ilçe ve mahallelere getirip ses sistemi kuruyoruz.

İstanbul yada diğer bölgelerde konser için ses sistemi kiralamak isterseniz bizlerle istediğiniz zaman temas kurabilir ve ucuz fiyatlara ses sistemleri kiralaması talebinde bulunabilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz bölgeye ekipman getirip kurulumunu yapıyoruz bu konular hakkında detaylı bilgi almak isterseniz hemen şimdi bizlerle temas kurabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Konser ses sistemi kurulumu ve kiralaması yapıyoruz ve sizin belirlediğiniz bir tarihte bildirmiş olduğunuz bir adrese ekipmanları getirip kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Davul ve perküsyon kiralamamızla büyük ritmi yakalamanıza yardımcı oluyoruz. Tam bir bateri seti, perküsyon eklentileri, tamamlayıcı ziller veya ekstra hızlı bir trampet arıyorsanız, ihtiyacınız olanı aşağı vuruş oluşmadan önce bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bizler yapacağınız organizasyonlar için gerekli sistemleri stoklarımızda tutuyoruz ve sizlerin özel günlerinde adresinize getirip kuruyoruz ve teknik personel temini sağlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda siz değerli müşterilerimize güler yüzlü hizmet sağlamaya çalışıyoruz.

Rate this post

Yazar Sahnekur

Sahnekur Organizasyon İstanbul'da Malzeme Kiralama Ve Kurulum Hizmeti Vermektedir. İstediğiniz Zaman istediğiniz Adrese Malzemeleri Getirip Kurulum Yapmaktayız. Bize Güvenebilirsiniz 2010 Yılından Günümüze Kadar Yüzlerce Kuruluş Ve Kişilerle Çalışarak Tecrübe Edindik.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
merve
merve
8 yıl önce

Kına gecesi organızasyonu için ses sistemine ihtiyacımız vardır. 04.09.2015 cuma akşamı. Fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz

2
0
Would love your thoughts, please comment.x