Seyyar Ses Sistemi Kiralama

Küçük çaplı etkinlikleriniz için seyyar taşınabilir hoparlör kiralamak isterseniz hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.Bu sistemi kiralamak isterseniz adresimize gelip alabilir ve kullanabilirsiniz.

Söz,nişan ve kına geceleri, kapalı alanda asker eğlencesi,
Video klip çekimleri,Bekarlığa veda partisi,Mevlid gibi küçük çaplı işleriniz için kullanabileceğiniz akülü ses hoparlörü.

Hoparlörün kendine ait ses girişleri vardır bigisayarınızı yada akıllı telefonunuzu kolayca bağlayabilirsiniz. Kendi Bataryası vardır. Bataryası yaklaşık olarak bir saat kullanılmaktadır.Kendine ait mikserinin 3 adet mikrofon girişi vardır. Elektrik bulamadığınız alanlarda kullanabileceğiniz pratik bir sistemdir.

Söz,Nişan ve Kına Gecesi, Asker Eğlencesi Gecesi,
Video Klip çekimi, Bekarlığa Veda Partisi, Mevlid, Kur’an dinletileri benzeri küçük çaplı işleriniz için kullanabileceğiniz akülü ses hoparlörü. Hoparlörün kendine ait ses girişleri vardır bigisayarınızı yada akıllı telefonunuzu kolayca bağlayabilirsiniz. Kendi Bataryası vardır. Bataryası yaklaşık olarak bir saat kullanılmaktadır.Kendine ait mikserinin 3 adet mikrofon girişi vardır. Elektrik bulamadığınız alanlarda kullanabileceğiniz pratik bir sistemdir.

Gold Audio GA-3415EE Portatif Seyyar Ses Sistemi 38 cm EL+EL
UHF Tasınabilir Amplifikatör
Çift kanallı
El + El Mikrofonlu
38cm Hoparlör
USB / TF Kart Okuyucu
300 Wat
Ekstra Mikrofon Girisi
Uzaktan Kumandali

113 defa ses sistemleri kiralaması yapmak amacı ilet sitemiz ziyaret edilmiştir.Sizde ses sistemleri kiralamak için bizi arayabilirsiniz.

tonmaister

Ses sistemleri konusunda uzman teknik personel arayışınız varsa tebrikler doğru adrestediniz.İstanbul içinde yapmayı düşündüğünüz her türlü etkinlik için sizlere yardımcı olacak teknik ses personeli bulunduruyoruz.Düğün yada kına gibi organizasyonlarda ses sistemini yönetecek personel temini yapıyoruz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın