Kartal Sahilde Dev Ekran Maç Keyfi

Merhabalar İstanbul Kartal ilçesinde yaptığımız bir organizasyonda ses sistemi ve projeksiyon sistemi kurarak dev ekranda milli maç keyfini değerli ziyaretçilerimize yaşattık.Kaliteli görüntü ve iyi ses sistemimizde heyecan doruktaydı.

dev ekran ses

Barkovizyon sistemi kurdurmak isterseniz bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz bu konuda yardım almak isterseniz kontak kurabilirsiniz.

kartal ses

Kendi aracımızla hem projeksiyon sistemini hemde ses sistemini getiriyoruz ve kurulumunu yapıyoruz bu konuyla alakalı yardım ve destek almak için bizlerle hemen şimdi konuşabilir sorularınızı iletebilirsiniz.

ses sistemi ve barkovizyon

Kartal Ses Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin.

http://kiralikses.com/kartal-muzik-tesisati-kiralama/

Bizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayın Lütfen >>

72 defa ses sistemleri kiralaması yapmak amacı ilet sitemiz ziyaret edilmiştir.Sizde ses sistemleri kiralamak için bizi arayabilirsiniz.

tonmaister

Ses sistemleri konusunda uzman teknik personel arayışınız varsa tebrikler doğru adrestediniz.İstanbul içinde yapmayı düşündüğünüz her türlü etkinlik için sizlere yardımcı olacak teknik ses personeli bulunduruyoruz.Düğün yada kına gibi organizasyonlarda ses sistemini yönetecek personel temini yapıyoruz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın