Asker Eğlencesi İçin Ses Sistemi Kiralama İstanbul

İstanbul içinde asker eğlencesi için ses sistemi kiralamak isterseniz aşağıda yer alan koşulları bizi aramadan önce mutlaka inceleyiniz.


Avrupa Yakası Ses Sistemi Kiralama 300 TL

Anadolu Yakası Ses Sistemi Kiralama 350 TL

Detaylar

En az 4 adet hoparlör ve mikser amfi getiriyoruz kuruyoruz ve başında duruyoruz iş bittikten sonra alıp malzemeleri geri götürüyoruz.Adresimize kendiniz gelip ses sistemini alıp kullanıp getirme hizmetimiz yoktur.Yukarıda belirtilen fiyatlara kurulum,nakliye ve dj hizmeti dahildir.

0535 790 51 25 – 0532 377 09 69

Merhabalar ses sistemleri kurulumu yapan firmamızın İnternet sitesine hoş geldiniz.Online olarak sürekli firmamızın bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.Uygun fiyatlara kaliteli ses sistemleri kiralamak isterseniz hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

Asker eğlencesinde ses tesisatına ihtiyaç duyarsanız bizimle dilediğiniz zaman dilediğiniz adresten ses sistemleri kiralaması yapabilirsiniz.İstediğiniz özelliklerde müzik tesisatını getiriyoruz ve kurulumunu yapıyoruz iş bittikten sonra tekrardan malzemeleri alıp geri götürüyoruz.

377 defa ses sistemleri kiralaması yapmak amacı ilet sitemiz ziyaret edilmiştir.Sizde ses sistemleri kiralamak için bizi arayabilirsiniz.

tonmaister

Ses sistemleri konusunda uzman teknik personel arayışınız varsa tebrikler doğru adrestediniz.İstanbul içinde yapmayı düşündüğünüz her türlü etkinlik için sizlere yardımcı olacak teknik ses personeli bulunduruyoruz.Düğün yada kına gibi organizasyonlarda ses sistemini yönetecek personel temini yapıyoruz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. Serkan dedi ki:

    Merhabalar iki hoparlör kiralamak istersek fiyat düşermi?

  2. tonmaister dedi ki:

    maalesef düşmez efendim fiyatlar yukarıda belirtildiği gibidir.

Bir cevap yazın